E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
Francë, shqiptarja gjendet e vdekur në kanal
Një grua e zhdukur tre ditë më parë është gjetur e pajetë në një kanal në Lunel të Montpelierit, në Francë. Silvana Beqiraj, me origjinë nga Fieri, dyshohet se punonte si prostitutë në Montpelie.

Dyshohet se vrasja mund të jetë bërë për hakmarrje, pasi dy vjet e gjysëm më parë një person u vra, gjatë një konflikti për shfrytëzimin e saj. Mësohet se Beqiraj është nënë e dy femijeve, të një djali dhe një vajze dhe e divorcuar. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 10:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori