Foto nudo në vaskë? Reagon vajza e ministres së Arsimit (FOTO LAJM)

Vajza e ministres së re të Arsimit, Megi Karabina ka reaguar në lidhje me lajmet për një foto nudo në vaskë.

“Super mbesa” e ish-kryemistrit Sali Berisha ka postuar një ndër lajmet e saj ku fillimisht e uron për detyrën e mamit e më pas shton se nuk është ajo në foto.

“Megi Karabina shpirt urime për mamin, por një gjë më habiti… ose jam qërruar unë e nuk shoh gjë, ose mbase atyre që pretendojnë se je ti u duhen syze”- shkruan Dasara.

“Faleminderit për urimin dhe mbështetjen zemër, ti e di më mirë se unë, haters goona hate, të përqafoj”- i kthen përgjigje vajza e ministres. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2017, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori