Fotoja e rrallë, Ermali në prehrin e diktatorit Enver Hoxha (FOTO LAJM)

Ermal Hoxha, 40 vjeç është nipi i parë diktatorit Enver Hoxhës, ish-udhëheqësit komunist Enver Hoxha.

Ai është djali i madh i Ilir Hoxhës, fëmijës së parë të çiftit Hoxha, ish-diktatorit Enver Hoxha dhe bashkëshortes së tij, Nexhmije Hoxha.

Ermali ka vite që është i martuar me këngëtaren Rezarta Shkurta e cila në Intsagramin e saj një fotografi ku duket Ermali në prehrin e Enverit.

Ajo ka shkruar poshtë fotos se fotoja nuk është hedhur me qëllime politike por ajo gjithmonë e ka pranuar hapur historinë që fshihet pas familjes Hoxha. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2018, ora 17:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori