Fotografi që të rrëqethin mishin, çfarë ka mbetur sot në Thumanë (FOTO LAJM)

Si sot, një javë më parë Thumana u zgjua nga një goditje e fortë.

Me dhjetra persona mbetën nën rrënoja, e u bënë kështu "dëshmorë" të këtij tërmeti.

Këto foto, tregojnë se si duket sot Thumana. Kanë mbetur vetëm copëa kujtimesh në fotografitë që fluturuan sa andej këndej pas tronditjes tragjike.

Familje që u shuan plotësisht, shtëpi e pallate oe më mirë të themi rrënoja e gërmadha si dhe mijëra e mijëra të pasrehë me kokën lart në qiell./albeu.com/Shtuar më 03/12/2019, ora 11:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori