Foto nga Mirdita e një shekulli më parë (FOTO-LAJM)

Autori i realizimit të logos dhe motos së vizitës së Papa Franceskut në Tiranë, Shpend Bengu, ka publikuar disa fotografi të cilat tregojnë monumentet, traditën, doket dhe zakonet e mirditasve.

Fotot janë realizuar para një shekulli. /albeu.com/


Shtuar më 23/09/2014, ora 10:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori