Foto me Lindën dhe nënën, kështu e uron Rama "8 marsin" (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama në përshëndetjen e tij të mëngjesit ka zgjedhur të urojë festën e 8 marsit.

Përmes një postimi në faqen e tij të ‘Facebook’, kreu i Qeverisë uron të gjithë femrat me një foto të bashkëshortes, Linda dhe nënës së tij.

Rama:
“MIRËMËNGJES dhe një 8 Mars sa më të gëzuar për të gjitha gratë dhe vajzat.”-shkruan Rama.
Shtuar më 08/03/2019, ora 08:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori