Foshnja e rrembyer ne Greqi prane familjes
Albeu.com
Ambasadori shqiptar në Athinë në një prononcim për mediat , duke folur për gjendjen e foshnjes e cila u rrëmbye në Greqi tha se fëmija nuk paraqet asnjë problem shëndetësot. Minarolli tha se tashmë fëmija gjenden pranë nënës së saj.
Ambasadoi vlerësoi angazhimin e lartë të policisë greke për të gjetur foshnjen. Sipas tij, nuk dihen edne arsyet se pse shtetasja greke ka rrëmbyer vajzën. Ai theksoi se gruaja prej 3 ditësh vërtiej në maternitet dhe kjo ka ngjallur dyshimin e rojeve grekë se mund të ishte ajo rrëmbyesja e foshnjës. Vajza e çiftit Agron dhe Bruna Shquti u rrëmbye në orët e para të mëngjesit në spitalin “Elena” në Athinë.
Shtuar më 18/02/2010, ora 19:55
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori