Format i ri në televizion tjetër, Adi Krasta paralajmëron ndryshime të mëdha

Moderatori i njohur shqiptar Adi Krasta është rikthyer sërish në media.

Gazetari ka nënshkruar kontratën e bashkëpunimit me televizionin Neës 24.

E hëna dhe e marta do jenë dy ditët në të cilat Krasta do të jetë në "prime time".

Emisioni do të ketë si logo te tij, inicialin “A” të cilin Krasta e ka përdorur edhe herë të tjera.

Ndërkohë ai është rikthyer edhe në rrjetin social Facebook, ku paralajmëron për projektin e tij.

"Gati për të dëgjuar..."- shkruan KrastaFacebook duke paralajmëruar kështu nisjen e emisionit të ri. /albeu.com/

Shtuar më 15/09/2018, ora 14:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori