Forcohet dollari, çfarë po ndodh me euron
Monedha e Eurozonës është shfaqur e qëndrueshme këtë të Martë, duke mbetur në kuotën e 121.2 lekëve">lekëve sikurse dje.

Ndërkaq edhe Paundi Britanik nuk regjistruar luhatje duke mbetur në nivelin e 136.2 lekëve">lekëve, referuar të dhënave të Credins Bank.

Sa i përket Dollarit Amerikan ka pasur një rritje prej 0.4 pikë duke u rritur në vlerën e 109.7 lekëve">lekëve.

Franga Zvicerane vazhdon të qëndrojë në kuotën e 110.4 lekëve">lekëve edhe sitën e sotme.

Dollari Kanadez dhe ai Australian janë këmbyer sot më përkatësisht 82.8 lekë dhe 75 lekë.

SCAN


Shtuar më 17/09/2019, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori