Forcat e Armatosura hedhin në erë pallatin 5-katësh në Poliçan (FOTO LAJM)

Xhenierët e Forcave të Armatosura kanë bërë një ndërhyrje në një pallat 5-katësh">5-katëshPoliçan duke e rrafshuar brenda sekondave.

Pallati u hedh në erë me ndihmën e tritolit ku mësohet se për ta prishur janë përdorur 1500">1500 furnela dhe 30 kg eksploziv, larguan makthin e një lagjeje të tërë.

Ju ftojmë të shikoni galerinë e mësipërme./albeu.com/.
Shtuar më 26/04/2019, ora 10:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori