"Fol shqip, jemi në tokë shqiptare", gazetarët detyrojnë Vangjel Dulen
Pëlqej
Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule, është i pranishëm në Bularat ku 12 persona janë shoqëruar në polici.

Teksa fliste greqsht, a është detyruar të flasë shqip nga gazetarët derisa më në fund ka dhënë disa sqarime të vogla.

Ai tha se brenda dhjetë orësh të shoqëruarit do të lirohen sipas procedurave dhe se gjithsej janë 12.

I pyetur për thirrjet anti-shqiptare, ai i ktheu kurrizin gazetarëve dhe u largua. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 23:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori