FNSH rrethon shtëpinë e Xhisielës
Forcat e Ndërhyrjes së Shpejt janë pozicionuar pranë shtëpisë së Xhisiela Malokut pas shpëthimit të tritolit gjatë orëve të para të ditës së djeshme.

Prokuroria kishte dhënë mbrojtje ndaj familjes Maloku, por ajo nuk ishte pranuar prej tyre me argumentin se nuk ndiheshin të rrezikuar.

Ndërkohë sot, pranë shtëpisë është parë një furgon i FNSH dhe disa policë që qendronin në hyrje të banesës.

Xhisiela Maloku akuzoi opozitën dje për vendosjen e tritolit pranë shtëpisë së saj. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2018, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori