FNSH dhe forca policore te banorët në Astir, Basha shkon me urgjencë
Protesta e përditshme ebanorëve të Astirit ditën e sotme ka pasur ndryshime pasi është shoqëruar nga forca të shumta të policisë.

Banorët kanë deklaruar se nuk e lirojnë rrugën pa u larguar më parë uniformat blu.

Përvec balliut, me urgjencë në këtë protestë ka shkuar edhe kreu i opozitës Lulzim Basha.

“Kryetari Basha eshte nisur tek Unaza e Re, ku njoftohet se ka prani te shtuar te forcave policore, perfshi edhe FNSH”, njofton PD. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2019, ora 21:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori