FNSH aksion blic mes mesnate në Velipojë
Mbrëmë pas mesnatës FNSH dhe policia bashkiake ka zhvilluar një aksion për të liruar dhe sekuestruar shazllonet e paligjshme.

Mësohet se policia ka pasur përplasje dhe me ish-kryetarin e komunës Velipojë Nikoll Marku dhe biznesmenë.

Ish-kryetari ka kundërshtuar me këmbëngulje zhvillimin e aksionit nga policia.

Biznesmenët janë shprehur se ky aksion duhej të zhvillohej më herë dhe jo në kulmin e sezonit turistik. /albeu.com/

Shtuar më 12/07/2018, ora 08:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori