Fluks vizitoresh pas shakase se 1 Prillit ne sajtin tone
Albeu.com
Vetem 5 minuta pas publikimit te lajmit filluan e-mailet e lexuesve tane te cilet kishin per qellim te informoheshin me ngjarjet e fundit rreth doreheqjes se Qeverise se Kosoves. Mbi 50 emaile erdhen ne redaksine tone per vetem gjysme ore.Lajmi se ky lajm ishte shaka e 1 Prillit do te behej ne oret e vona te nates por bllokim i web sajtit tone nga fluksi i vizitoreve dhe mundeisa qe ky lajm te kete pasoja negative, na detyruan qe kete ta bejme me heret. vetem 50 minuta pas publikimt te lajmit.


Shpresojme qe te hasim ne mirekuptim te te gjithe vizitoreve.
Albeu.com
Shtuar më 01/04/2007, ora 20:06
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori