Fluks emigrantesh ne Kakavije
Albeu.com
Fluks emigrantësh në pikën kufitare të Kakavijës. Gjatë 24 orëve të fundit nëpërmjet kësaj pikë kanë hyrë 3130 shtetas dhe 934 automjete. Njoftohet se kanë dalë 2100 shtetas dhe 560 automjete.Pala shqiptare punon me 6 sportele në hyrje dhe 5 në dalje, ndërsa pala greke me 3 sportele dhe në hyrje me 3 sportele.Sipas Policisë Kufitare të Kakavijës, puna në këtë doganë vijon normalisht.
Shtuar më 08/07/2010, ora 12:11
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori