Flori Mumajesi tregon simpatinë e thellë për politikanen shqiptare: Frymëzim! (VIDEO)
Këngëtari i njohur shqiptar Flori Mumajesi ka treguar për herë të parë publikisht simpatinë e tij për një ndër politikanët shqiptare.

Ajo është Grida Duma dhe kjo vërtetohet pasi vetë këngëtari ka postuar një pjesë fjalimi të saj në Instagram duke e quajtur atë frymëzi.

Fjalimi është shkëputur nga fjala e deputetes demokrate në Durrës, Grida Duma e cila flet për karrierën dhe jetën në përgjithësi përpara të rinjve. /albeu.com/

Shtuar më 19/09/2018, ora 09:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori