Fleta e votimit, PS nr 29, PD nr 43
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve hodhi dje shortin i cili përcaktoi numrat që do të mbajnë partite politike në fletën e votimit. Sipas shortit, Partia Socialiste do të mbajë numrin 29 në fletën e votimit, ndërsa Partia Demokratike numrin 43.


Fleta e votimit, që në këto zgjedhje është e verdhë, hapet nga dy parti, që nuk garojnë brenda koalicioneve, dhe mbyllet po nga dy parti, që garojnë të vetme, AK dhe në fund renditet Fryma e Re Demokratike. /albeu.com/

Shtuar më 18/05/2013, ora 10:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori