Flet kushëriri i Aldisonit: Duam paqe mes familjeve

Një javë pasi vrau me armë zjarri vajzën që donte, Ariela Murati dhe më pas plagosi veten me armë zjarri, dje ka ndërruar jetë në spital Aldison Beluaj nga Zharrëza e Fierit.

Aldison Beluaj është përcjellë sot për në banesën fundit, një javë pasi vrau me armë zjarri vajzën që donte, Ariela Murati dhe më pas plagosi veten me armë zjarri.

Ndërsa në lidhje me këtë ngjarje ka folur djali i dajës së Aldisonit, Astrit Koroveshi.

"Ishim pranë spitalit sapo na njoftuan kur ndërroi jetë. Po na takonte t'i vendosnim kurora me lule vajzës sepse mund t'i ndodhë kujtdo ajo ngjarje. Ne duam të ketë paqe mesa familjeve dhe uroj të mos ndodhin më këto ngjarje. Ne nuk kemi pse trembemi për mundësinë e hakmarrjes se ajo është diçka mes çiftit dhe ishte një lidhje për martesë. As ne nuk kemi marrë hak as ata". /albeu.com/Shtuar më 29/01/2018, ora 11:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori