Flet gjyshja e të riut që u sharrua me kallash: S’vranë atë që duhej
Pëlqej
Pas ngjarjes së rëndë në Lushnje ku u vranë dy të rinj dhe u plagosën dy të tjerë, policia shpalli në kërkim autorët.

Një ndër viktimat e atentatit të rëndë ishte edhe i riu Zamir Latifi i cili u sharrua me 35 plumba duke e lënë të pajetë.

Gjyshja e tij me lot në sy ka shprehur dhimbjen e madhe që i ka pushtuar familjen. “S’u vranë ata që duhej, por u vra nipi im”- tha gjyshja e të ndjerit. /albeu.com/Shtuar më 13/10/2017, ora 15:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori