Fleckenstein: Hapa para drejt BE pas dekriminalizimit
Raportuesi për Shqipërinë, Knut Fleckenstein, në kohë reale ka përshëndetur arritjen e konsensusit për projektligjin e dekriminalizimit.

Me anë të një postimi në Twitter, ai thotë se tashmë pritet miratimi dhe zbatimi. “I lumtur, komisioni ad hoc në parlamentin shqiptar votoi për “ligjin e dekriminalizimit”. Tashmë miratimi dhe implementimi. Hapa para drejt BE!”, shkruan Fleckenstein. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2015, ora 12:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori