E FUNDIT/ Policia shqiptare tregon si u arratis Gruevski
Flasin mjekët, nëna e Ramës po kalon një gjendje të vështirë
Pëlqej
Tre ditë më parë, kryeministri Edi Rama deklaroi publikisht se nëna e tij, Aneta nuk mund të merrte pjesë në një aktivitet ku ishte thirrur për të tërhequr një çmim pasi ishte sëmurë.

Më pas nga mjekët u mësua se ajo vuante nga një sëmundje, e cilësuar e vështirë ngë Rama duke mos dhënë detaje të tjera.

Aneta Rama ka patur një ndërhyrje kirurgjikale në toraks sipas Gazeta Shqiptare dhe operacioni ka qenë i vështirë, ndërsa ajo mbahet nën kontroll të vazhdueshëm.
Shtuar më 16/04/2018, ora 14:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori