Flamuri shqiptar në finalen e madhe (FOTO)

Real Madrid ka arritur të fitojë Ligën e Kampioneve pas barazimit 1:1 dhe triumfit me anë të penalltive (5:3).

Duket se shumë shqiptarë kanë qenë të pranishëm në "San Siro" për të parë ndeshjen finale të Ligës së Kampioneve.

Në fund të sfidës, kur Reali u shpall kampion dhe po festonte në tribunë u pa edhe flamuri shqiptar. /Albeu.com/
Shtuar më 29/05/2016, ora 01:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori