Flakë e tym në Lezhë, qytetarët nisin protestën kundër Ramës (VIDEO)
Pëlqej
Kryeministri Edi Rama sot gjendet në Lezhë aty ku po zhvillon mbledhjen e radhës me qeverinë.

Dhjetra qytetarë më pankarta në duar kanë nisur protestën dhe kërkojnë largimin e kryeministrit.

Mësohet se protesta është organizuar nga banorët e Torovicës, të cilët kanë pasur edhe një komunikim me ministren e Arsimit, Lindita Nikolli, deputete në qarkun e Lezhës. /albeu.com/


Shtuar më 12/01/2018, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori