Fjala fyese që Edi Rama i dërgoi Kujtim Gjuzit: Mos hajde si pede*ast në Kuvend!
Janë zbuluar mesazhet kërcënuese që deputeti Kujtim Gjuzi pretendon se ia ka dërguar kryeministri Edi Rama.

Në foto duket edhe fjala fyese që sipas deputetit ia ka dërguar kreu i qeverisë teksa i kërkonte që të mos vinte në Kuvend pa veshur kostum ndryshe do ta nxirrte jashtë.

“Shih ulësen e Kuvendit dhe mos më ço mu mesazhe të tilla se është turp për një burrë me mustaqe për ty të bëjë palaçon.

Nëse vjen edhe njëherë i veshur si pederast do të të nxjerr zvarrë nga Parlamenti,”-shkruhet në mesazh.

Kujtim Gjuzi ka bërë me dije se ka hapur një kallëzim penal në Prokuroria dhe pret nga organi i akuzës zbardhjen e rastit. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2019, ora 17:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori