"Fitoi 'Nocrroku'", Berisha tallet keq me Ramën (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka preferuar të bëjë ndonjë koment të gjatë mbi votimet e ditës së sotme, të paktën deri më tani.

Ai ka publikuar një foto të kryeministrit Rama gjatë konferencës për shtyp, i mbuluar nga djersët, duke shtuar: "Fituesi Nocrroku djersë të ftofta!".

Termi "Nocrroku" është përdorur gjerësisht nga kryeministri Rama javët e fundit, një term "fyes".

"Noc Rrokun do të marrësh Lul, jo pushtetin! Se kush do marrë Nocin se kush do marrë Rrokun, ndaje me Monikën pastaj. Po Noc Rrokun, se kshu nuk shkon, dhe historia hajde të shohim, hajde ta zgjidhim, nuk ka. 30 vjet kjo histori do të marrë fund", thoshte Rama pa kohë më parë.
Shtuar më 30/06/2019, ora 23:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori