Fitoi lirinë, dalin pamjet e largimit të Katica Janevës nga burgu (VIDEO)
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva tashmë është larguar nga nga burgu i Shutkës, ndërsa ndaj saj është caktuar masa e arrestit shtëpiak.

Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë e parabu rgimit.

Katica Janeva është e akuzuar për rastin "Reket" për shkak se së bashku me Boki 13 dhe Zoran Kiçeecin kanë zhvatur mbi 1.5 milion euro nga biznesmeni Orce Kamçev.
Shtuar më 19/11/2019, ora 21:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori