Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Ky lajm nuk u gjet
Shtuar më 20/06/2018, ora 20:26
Tage: lajm gjet
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori