Fino: Do jepja dorëheqje si Kryeministër
Ish-kryeministri Bashkim Fino, thotë se do të jepte dorëheqjen nga posti i kreut të qeverisë. Teksa ka komentuar përgjimet e publikuara nga Bild dhe jo vetëm, Fino thotë se do të dorëhiqej nëse do të ishte i përgjegjshëm për ato që kanë ndodhur.

Adi Krasta: Zoti Fino nëse ju do të ishit kryeministër, pse më saktë nëse këto që kanë ndodhur do të kishin ndodhur kur ju ishit kryeministër a do ta kishit dhënë dorëheqjen?

Fino: Nëse do të kishte ndodhur dhe unë do të isha i ndërgjegjshëm që e kisha bërë sigurisht që do të jepja dorëheqjen.
Shtuar më 17/06/2019, ora 22:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori