Fillon me transmetim online AlbeuTv
Albeu.com
Ashtu sic ishte paralajmeruar, sot Albeu.com lancoi kanalin televiziv ne internet, Albeu.Tv!Kanali filloi transmetimin mbreme ne ora 12 ndersa kane qene te shumta komentet dhe pergezimet nga qindra vizitore te faqes tone.

Televizioni do te jete live 24 ore, ndersa pervec muzikes se zhanreve te ndryshme, dokumentareve, filmave, humorit dhe sporit, gjate gjithe kohes do te transmetoje lajmet e minutes se fundit me titra. Per te realizuar transmetimin ne internet, Albeu.Tv fillimisht do te perdore platformen Mogulus.

Per te shikuar kanalin klikoni Albeu.Tv
Shtuar më 15/10/2008, ora 23:15
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori