Fieraku përndjek ish të dashurën në Tiranë dhe e dhunon, pranga 47 vjeçarit
Blutë e Tiranës kanë arrestuar një 47 vjeçar, pasi prej disa muajsh ka përndjekur duke ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj ish të dashurës së tij S.L., 31 vjeçe, banuese në Tiranë.

Kjo gjendje e rënduar, asaj i ka shkaktuar ankth dhe frikë. Bëhet fjalë për shtetasin Renato S., 47 vjeç, banues në Fier.

Ndaj tij rendon akuza e parashikuar nga Nenet 121/a dhe 130/a të Kodit Penal. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2017, ora 14:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori