Tenton të ecë mbi akull, vdes 40 vjeçari në Fier
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një 40 vjeçar ka humbur jetën gjatë mesditës së sotme, pasi ka tentuar që të ecte mbi rezervuarin e ngrirë.

Ngjarja e rëndë është shënuar në fshatin Petovë në Fier, ndërsa mësohet se ka humbur jetën shtetasi Hajredin Xhelo.

Nga burimet paraprake bëhet me dije se 40 vjeçari ka tentuar që të ecte mbi akull, por fatkeqësisht është thyer. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori