Fier, sekuestrohen 340 kg kanabis
Policia e Fierit ka sekuestruar sot plot 340 kilogramë lëndë narkotike të llojit kanabis sativa, e cila ishte e ndarë në 344 pako.

Policia e Fierit saktëson se droga është gjetur në mjetin tip Mitsubishi, ndërsa drejtuesi i mjetit është larguar nga vendnjgarja duke e braktisur atë në vendin e e quajtur liqeni i Levanit.

Policia e Fierit ndërkohë po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit. /albeu.com/
Shtuar më 28/01/2013, ora 15:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori