Fier, plumbi qorr plagos 10-vjeçarin
Pëlqej
Një 10-vjeçar ka mbetur i plagosur në qytetin e Fierit nga një plumbi qorr teksa ai ishte duke luajtur në lagje. Ngjarja është shënuar në Komunën Qendër, përpara shkollës 9-vjeçare, ku 10-vjeçari me Iniciale B.K, ka marrë një plumb në këmbë ndërsa po luante me shokët e tij.


Sipas policisë, dyshohet se është qëlluar nga një distancë e largët me automatik dhe plumbi ka bërë rikoshet duke plagosur dhe 10-vjeçarin.
Shtuar më 04/10/2013, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori