FIER/ Çfarë bën një polic me armën e shërbimit kur pi raki? -Terrorizon lagjen
Një policFier ka pirë deri në dehje në një nga lokalet e lagjes dhe më pas ka gjuajtuar me armë duke terrorizuar banorët e zonës.

Policia njofton se ka arrestuar Sadjol Kardhashin, 24 vjeç, banuese në lagjen "Sheq i Madh", Fier pasi gjatë natës, në lagjenSheq i Madh”, nën efektin e alkolit, ka qëlluar në ajër me armën e shërbimit tip pistoletë, e cila iu sekuestrua në cilësinë e provës materiale, raporton Albeu.com

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale "Prishja e qetësisë publike" parashikuar nga Neni 274 i Kodit Penal./Albeu.com/
Shtuar më 19/10/2016, ora 11:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori