Fevziu: Koalicioni PS-LSI si ato çiftet e dashuruar të showbizit që...
Teksa në emisioni ‘Opinion’ është duke u diskutuar mes gazetarëve dhe analistëve për koalicionin PS-LSI dhe marrëdhëniet mes tyre, gazetari Blendi Fevziu ka bërë një krahasim pikant.

Fevziu e krahasoi koalicionin PS-LSI me lidhjet e show bizit, të cilët ndahen e pajtohen.

“Kjo është si historia e atyre të dashurve të show bizit, që kur nxehen me njëri tjetrin dhe ndahen një javë, shkojnë nëpër emisione edhe flasin kundër njëri-tjetrit për të bërë xheloz njëri-tjetrin. Fiks kështu”, ka thënë Fevziu.
Shtuar më 23/03/2017, ora 22:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori