Fevziu fton ministrin e Brendshëm në Bllok: Hajde shih banditët e rrugëve
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur edhe për krimin e organizuar teksa ishte i ftuar në emisionin “Opinion”.

Fevziu e ka pyetur ministrin nëse kishte parashikuar masa për ata që ai i ka quajtur “banditët e rrugëve”.

FEVZIU: Po me banditët e rrugëve ç’do të bëhet? Se sot është e hënë, po të ishte e premte dilnim bashkë në Bllok që t’ i shihje vetë. ǒdo bëhet me ta?

LLESHAJ: Ke çdo ditë persona të tillë, që ndalohen dhe sekuestrohen. Po merren masa për ta. Brenda muajit nëntor do t’ja bëjmë jetën e vështirë.
Shtuar më 11/11/2019, ora 23:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori