Festë në çadër teksa Rama njoftonte tërheqjen nga zgjedhjet e Kavajës (VIDEO)
Protestuesit në çadrën e PD-së e kanë pritur me entuziazëm të madh lajmin e tërheqjes së PS-së nga zgjedhjet në Kavajë.

Në çadër kanë shpërthyer në festë pas tërheqjes së PS-së nga zgjedhjet atje. Po kështu, pritet që atje të mbërrijë dhe kreu i PD-së, ku do të mbajë një fjalim. /albeu.com/
Shtuar më 05/05/2017, ora 19:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori