Festa e vërtetë! Shihni si djali i Ardit Gjebreas djeg shaminë e beqarit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Nëse menduat se fejesa e djalit të Ardit Gjebreas përfundoi me një darkë familjare, e keni menduar gabim.

Çifti i ri dhe shumë i dashuruar, Jon Gjebrea dhe Merlin kanë zgjedhur të organizojnë edhe një festë të dytë për shoqërinë e tyre.

Dhe sigurisht shumë më e çmendur se e para, me shampanjë, tortë çokollate, fishekzjarrë që ndriçojnë mjedisin e brendshëm, shumë gjallëri.

Nga postimit e të rinjve në rrjetet sociale duken mjaft të dashuruar dhe shumë të lumtur për këtë hap të rëndësishëm në jetën e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 08:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori