Ferdinand Xhaferri: PD do të marrë 8 mandate në Durrës
"Durrësi do të ndikojë në rezultatin e zgjedhjeve..."

I ftuar në Arena nga Dritan Hila në RTV Ora, ish-deputeti i PD-së Ferdinad Xhaferri u shpreh se Durrësi do të ndikojë në rezultatin e zgjedhjeve dhe Partia Demokratike do të marrë 8 mandate në zgjedhjet e 25 prillit.

Ferdinand Xhaferri:

Durrësi do të ndikojë në rezultatin e zgjedhjeve.

Partia Demokratike do të marrë 8 mandate në zgjedhjet e 25 prillit.

Sondazhet e Antonio Notos janë të sakta ndërsa të tjerat do të jenë propagandë e qeverisë për të manipuluar dhe zhvendosur vëmendjen e opinionit publik.
Shtuar më 27/01/2021, ora 21:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori