Fëmija bllokohet në katin e katërt, zjarrfikësja me urgjencë në Gjirokastër
Nje fëmijë vetëm 4 vjeç është bllokuar në shtëpinë e tij ndërkohë që zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje.

Këta të fundit po përpiqen ta nxjerrin nga shtëpia ku fëmija është bllokuar.

Ngjarja po ndodh ne keto momente ne lagjen Granica në Gjirokastër.

Femija ndodhet i izoluar ne katin e katert te nje pallati dhe komshinjte kane lajmeruar zjarrefikesit te cilet po shkojne ne vendngjarje per te nderhyre nga ballkoni apo dritaret.

Fëmija bllokohet në katin e katërt, zjarrfikësja me urgjencë në Gjirkoastër
Shtuar më 24/01/2020, ora 12:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori