Fejohet Elvana Gjata?! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ditën e sotme Elvana Gjata do të përformoj në Prishtinë.

Por ajo ka marrë një super dhuratë, një unazë diamanti.

Këtë "sekret" e ka postuar miku i saj i ngushtë dizenjuesi Valdrin Sahiti.

Aty shohim që Elavana ka pranuar një unazë diamanti, e cila kushton mijëra euro dhe ngjan fiks si e fejesës.

Mos ndoshta Elvana është fejuar?! Apo është thjesht një dhuratë për të. /albeu.com/

Shtuar më 14/07/2018, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori