Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
FBKSH: Shqiptarë mos u vrisni
Albeu.com
“Shqiptarë mos u vrisni për pushtet, kur pushtetin dhe shtetin, arrën dhe çekanin e kanë pushtuesit dhe kolonizatorët sllavo maqedonas”, thuhet në deklaratën publike të FBKSH-së.Fronti për Bashkimin Kombëtar Shqiptarë (FBKSH) reagon ndaj sulmeve që po ndodhin gjatë fushatës parazgjedhore në Maqedoni. “Shqiptarë mos u vrisni për pushtet, kur pushtetin dhe shtetin, arrën dhe çekanin e kanë pushtuesit dhe kolonizatorët sllavo maqedonas”, thuhet në deklaratën publike dhënë nga zëdhënësi politik i FBKSH-së, Gafur Adili. (lajm)
Shtuar më 14/05/2008, ora 04:29
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori