"Fatos Nano ishte njëshi, ti s'je më i...", qytetari e prek në tela Ramën
Kryeministri Edi Rama, ishte i pranishëm sot në Berat, në vijim të turit të dëgjesave publike me qytetarët. I gjithë aktiviteti i tij u ndoq nga qytetarët dhe në rrjetin e tij social “Facebook”, ku shumë prej tyre dhe i kanë komentuar.

Një qytetar i ka shkruan se nuk është më i mirë se udhëheqësit e tjerë, ku dhe shkruan se Fatos Nano, ka qenë më i miri.

Por menjëherë ka reaguar Rama, ku i është përgjigjur se po e katandis muhabetin.

Qytetari: O edi sje me i mir se te tjeret ti jo fatos nano po ishte njishi i njishave

Rama:Koli, edhe me kanatiere edhe me revole ne fotografi sikur nuk shkon mendoj une, po kur jep edhe piket tona pastaj, aty e kanatieros fare muhabetin. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 21:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori