Fatos Nano del në skenë sërish, ja ku do ta shihni së shpejti (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri dhe ish-kreu i Partisë Socialiste, Fatos Nano do të keni mundësi ta shihni sërish.

Nano do të jetë i ftuar në emisionin “Opinion”, në datë 7 shtator e ndërsa lajmin e ka bërë të ditur drejtuesi i emisionit, Blendi Favziu, i cili me anë të një fotoje të postuar në “Instagram” ndan me ndjekësit e tij faktin se ishkryeministri do të jetë në ekran në datën 7 shtator në një rrëfim të veçantë.

Fatos Nano ka vite larg politikës dhe jetës publike në Shqipëri, e ndërsa kjo intervistë duket si një rikthim. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 17:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori