Fatmir Limaj rikthehet në PDK
Albeu.com
Mbrëmë Partia Demokratike e Kosovës organizoi një ceremoni me rastin e rikthimin zyrtar të Fatmir Limajt në këtë parti.Kryetari i kësaj partie, Hashim Thaqi tha se para tre vjetësh Fatmiri u nda padrejtësisht nga familja, politika, shoqëria kosovare, institucionet si dhe nga vizioni i ndërtimit të shtetit të Kosovës. Ndërsa vet, Limaj pasi falenderoi të pranishmit tha se vendi ka nevojë për të gjithë ata të cilët kontribojnë në ndërtimin e shtetit sovran e të pavarur të Kosovës.
Shtuar më 17/02/2006, ora 11:43
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori