Fati i protestës, Basha thërret mbledhje urgjente
Partia Demokratike ka thirrur në një takim urgjent strukturat e saj drejuesë për të përcaktuar vijimësinë e protestës. Në mbledhje janë thirrur kryesia e partisë, grupi parlamentar dhe kolegji i kryetarëve.

Shtuar më 12/05/2019, ora 00:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori