Çfarë ndodhi mbrëmë në çadrën e protestës? Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij u përlotën
Në vendin tonë nuk ka ndodhur ndonjëherë të shohësh një kryetar partie të përlotet përpara njerëzve, por si gjithmonë çdo gjë e ka një herë të parë, e kjo ka ndodhur pikërisht mbrëmë me liderin e opozitës Lulzim Basha.

Basha bashkë me të shoqen Aurelën, janë fotografuar të përlotur teksa në një bashkëbisedim me qytetarët, dëgjonin gra që tregonin vuajtjet e tyre në çadrën e protestës përpara kryeministrisë.

Fotoja është shkrepur nga gazetari Hamza Atika./Albeu.com/

Shtuar më 22/02/2017, ora 08:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori