Çfarë do të ndodh me LSI para zgjedhjeve? Meta flet për ftesat nga PD
Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta e ka theksuar në përgjigjen e tij para gazetarëve se qeveri teknike nuk ka para zgjedhjeve dhe se LSI do të vazhdojë në këtë koalicion që është, kur u pyet për ftesat nga eksponentë të PD që gjatë ditëve që ka nisur protesta e opozitës kanë ardhur për daljen nga koalicioni.

A keni vendosur një afat se me cilin koalicion do shkojë LSI në zgjedhje?

“Ka qenë një përgjigje e qartë më parë, ne vazhdojmë me këtë koalicion të përmbushim detyrimet dhe përgjegjësitë tona cdo ditë cdo javë që vjen të gjithë kemi përgjegjësi të mëdha për të përmbushur”, tha Meta./Albeu.com/
Shtuar më 22/02/2017, ora 20:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori