Tragjike, përplaset për vdekje në mes të Tiranës zyrtari i lartë i Gardës
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM)

Pëlqej
Të nderuar lexues të Albeu.com në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipëri dhe Kosovë për ditën e sotme, e premte 17 shkurt 2017">2017.

Gazetat pasqyrojnë titujt kryesorë të ngjarjeve që ndodhën ditën e djeshme, dhe po ashtu një analizë të ngjarjeve më të rëndësishme...!/Albeu.com/
Shtuar më 17/02/2017, ora 07:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori